Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września

W czwartek 1 września 2022 roku w Szkole Podstawowej w Janczewie odbyło się oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.

W apelu wziął udział Wójt gminy Santok Pan Paweł Pisarek , który oficjalnie wręczył akt powołania na stanowisko dyrektor Szkoły Podstawowej w Janczewie pani Sylwii Głąb .

Najserdeczniej przywitano uczniów klasy pierwszych, dla których ten dzień był wyjątkowy, ponieważ jest to początek ich drogi szkolnej.

„Dobrze jest widzieć wasze uśmiechnięte buzie – mówił podczas inauguracji roku szkolnego  Paweł Pisarek wójt Gminy Santok. – Chciałbym, aby te uśmiechy towarzyszyły wam nie tylko dzisiaj, ale podczas całego roku szkolnego. Wierzę, że tak będzie. Nauczycielom życzę osiągania satysfakcji i dobrego wynagrodzenia, uczniom zapału do nauki, a nam wszystkim, aby omijały nas wszelkie trudności, pandemie i nieprzewidziane sytuacje”.