GMINA SANTOK – CZYSTA Z WYBORU

W ramach przedsięwzięcia „GMINA SANTOK-CZYSTA Z WYBORU” oraz obchodów DNIA ZIEMI w naszej szkole odbyły się akcje tematyczne. Jedną z najciekawszych atrakcji tego dnia był dzień bez plecaka, który zainicjowała klasa 8. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością.

• 20 kwietnia rozpoczęliśmy obchody uroczystym apelem. Wystąpili uczniowie klasy Ia, Ib, II , III z wierszami i piosenkami o tematyce wiosenno – ekologicznej.
  • Odbył się koncert gitarowy ucznia kl. VIII- Patryka Surowca
  • Na zajęciach plastyczno – technicznych uczniowie kl. Ia i II kodowali obrazki o tematyce ekologicznej – Fundacja Nasza Ziemia (#ssp2022)
  • od 20 kwietnia uczniowie dokonywali rozpoznania, w których miejscach na wsi należałoby ustawić dodatkowe kosze na śmieci. Wyznaczono 7 nowych punktów, które zaznaczono na mapie miejscowości.

W dniach 20 – 25.04 uczniowie poszczególnych klas dokonali prac porządkowych na terenie wsi.