Międzynarodowy Dzień Kobiet w szkole Janczewo

Dnia 08.03.2023 w szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet.🌹 Z tej okazji działo się u nas całkiem sporo: rodzice uczniów zorganizowali kiermasz w słodko-słonej edycji, który standardowo zrobił furorę wśród uczniów 🤤🧁🍔. Spotkaliśmy się całą szkołą na krótkim apelu, podczas którego złożone zostały życzenia, jak również uczniowie poznali wyniki tajnych głosowań, które miały miejsce podczas ostatniego tygodnia, (uczniowie głosowali na najmilsze, najsympatyczniejsze dziewczyny z każdej klasy) zwyciężczynie otrzymały małe upominki. Przerwy natomiast spędziliśmy w rytmach znanych przebojów, tańcząc i śpiewając 💃🕺🎤Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet 💐

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *