Świąteczne Spotkanie w Parku

W ostatnią sobotę w Janczewskim parku odbyło się uroczyste spotkanie świąteczne zorganizowane przez Urząd Gminy w Santoku, w której nasza szkoła miała zaszczyt uczestniczyć jako współorganizator. Rada Rodziców przygotowała stoisko kiermaszowe, na którym oprócz pysznego ciasta i gorących napojów sprzedawała też stroiki wykonane przez uczniów oraz rodziców. Było też otwarcie skateparku, losowanie choinek, zabawy z Mikołajem, kiełbaski, występy artystyczne oraz mnóstwo kramików z przepięknymi wytworami rękodzielniczymi. Szczególnym elementem spotkania był koncert kolęd przygotowany przez uczniów klasy 2b i 4 naszej szkoły. Mimo mrozu, humory wszystkim dopisywały, a zabawa była super!

Poprzednie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *